Leírás
A 15,6 colos laptophoz tervezett tok külön rekesszel rendelkezik egy legfeljebb 10,1 colos tablet számára is, így praktikus és rendezett megoldást kínál a mindennapi hordozáshoz. A kettős sűrűségű habszivacs párnázás kívülről védi a készüléket, belül pedig segít megelőzni a karcolódást.
A karcsú kialakítás megbízható védelmet biztosít a hordozható elektronikai eszközök számára anélkül, hogy felesleges tömeget adna hozzá. Kompakt méretének köszönhetően a tok könnyedén elfér szinte bármilyen táskában, miközben elegáns, professzionális megjelenése munkához és mindennapi használatra is ideális választássá teszi.
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Cikkszám | 3201748 |
| Modellnév | TS-115 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 15,6 col |
| Tablet kompatibilitás | Legfeljebb 10,1 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 41,7 x 4,6 x 31,8 cm |
| Laptoprekesz mérete | 38,5 x 4,4 x 26,7 cm |
| Tömeg | 0,27 kg |
| Anyag | Nylon |
| Párnázás | Kettős sűrűségű habszivacs |
| Kiegészítő tárolás | Elülső cipzáras zseb |