Leírás
Az integrált laptoprekesz biztonságos helyet kínál legfeljebb 16 colos laptop számára. Az elülső zseb rendszerezőpanelje praktikus tárolást biztosít mobiltelefon, iPod és más alapvető kiegészítők számára, miközben elegendő hely marad a töltőkábelnek is. A cipzáras biztonsági zseb ideális útlevél vagy repülőjegy tárolására, a puha, karcálló felső zseb pedig tökéletes napszemüveg vagy érintőkijelzős telefon számára.
Az oldalsó cipzáras zsebek gyors hozzáférést biztosítanak kisebb kábelekhez, snackhez vagy kulacshoz. Az elülső rész steppelt párnázása és a vállpántok extra kényelmet nyújtanak, míg a Air Mesh borítású hátrész fokozza a szellőzést és a kényelmet, így segít hűvösen és szárazon tartani a hátat. A pántrendező rendszer rögzíti a felesleges pánthosszt, hogy az ne zavarjon használat közben. A PVC-mentes kialakítás környezettudatosabb választássá teszi a terméket.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 45 x 23 x 35 cm
- Laptoprekesz mérete: 27,4 x 4,4 x 38,6 cm
- Tömeg: 0,7 kg
- Űrtartalom: 25 l
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 16" |
| Márka | Case Logic |
| Cikkszám | 3201268 |
| Terméktípus | Laptop hátizsák |
| Méret | 16 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 45 x 23 x 35 cm |
| Laptoprekesz mérete | 27,4 x 4,4 x 38,6 cm |
| Tömeg | 0,7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
| Anyag | Poliészter |