Leírás
A különálló, háromnegyedes cipzárral nyitható laptoprekesz biztonságos helyet kínál akár 17 colos widescreen laptop számára. A tágas belső tér kényelmesen elnyeli a könyveket, iratokat és mappákat, míg a rendszerező panel átlátható tárolást biztosít a hordozható elektronikai eszközöknek, tollaknak és egyéb apróságoknak.
A praktikus Speed Pocket™ gyorsan elérhető, mégis biztonságos helyet kínál az értéktárgyak, például óra, kulcs vagy mobiltelefon tárolására, különösen repülőtéri ellenőrzés előtt. A külső hálós zseb ideális kulacs, snack vagy más kisebb tárgy számára, az állítható vállpánt és a fogantyú pedig kényelmes hordozást biztosít a mindennapokban.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 31,5 x 21,6 x 47 cm
- Laptoprekesz mérete: 41,7 x 30 x 4,5 cm
- Tömeg: 0,56 kg
- Űrtartalom: 25,2 l
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 17" |
| Márka | Case Logic |
| Cikkszám | 3200980 |
| Terméktípus | Laptop hátizsák |
| Méret | 17 col |
| Laptop kompatibilitás | Legfeljebb 17 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 31,5 x 21,6 x 47 cm |
| Laptoprekesz mérete | 41,7 x 30 x 4,5 cm |
| Tömeg | 0,56 kg |
| Űrtartalom | 25,2 l |
| Anyag | Poliészter |
| Gyors hozzáférés | Speed Pocket |