Leírás
A letisztult laptop táska ideális választás legfeljebb 16 colos laptop számára, ha fontos a praktikus tárolás és a kényelmes hordozhatóság. A párnázott laptoprekesz mellett külön nyitott zseb áll rendelkezésre egy 10,1 colos tablet számára is. A tágas elülső zseb rendszerezőpanelje helyet kínál tollaknak, kisebb elektronikai kiegészítőknek, valamint elegendő teret biztosít a nagyobb töltőkábeleknek is. A rejtett cipzárgarázzsal ellátott első zseb biztonságosan és könnyen elérhetően tartja a telefont, míg a külön dokumentumtartó zseb segít elkülönítve tárolni az iratokat az elektronikai eszközöktől. A levehető, párnázott vállpánt egyéni igényekhez igazítható, a párnázott felső fogantyú pedig kényelmes alternatív hordozási lehetőséget biztosít. A bőröndrögzítő pánt segítségével a táska egyszerűen rögzíthető a legtöbb gurulós bőröndhöz.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 41 x 7 x 35 cm
- Laptoprekesz mérete: 41 x 7 x 31 cm
- Tömeg: 0,43 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Advantage |
| Cikkszám | 3203988 |
| Terméktípus | Laptop táska |
| Méret | 16 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 41 x 7 x 35 cm |
| Laptoprekesz mérete | 41 x 7 x 31 cm |
| Tömeg | 0,43 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Tablet rekesz | 10,1 col |
| Utazási funkció | Bőröndrögzítő pánt |