Leírás
A letisztult laptop táska ideális választás legfeljebb 17,3 colos laptop számára, ha fontos a praktikus tárolás és a kényelmes hordozhatóság. A párnázott laptoprekesz mellett külön nyitott zseb áll rendelkezésre egy 10,1 colos tablet számára is. A tágas elülső zseb rendszerezőpanelje helyet kínál tollaknak, kisebb elektronikai kiegészítőknek, valamint elegendő teret biztosít a nagyobb töltőkábeleknek is. A rejtett cipzárgarázzsal ellátott első zseb biztonságosan és könnyen elérhetően tartja a telefont, míg a külön dokumentumtartó zseb segít elkülönítve tárolni az iratokat az elektronikai eszközöktől. A levehető, párnázott vállpánt egyéni igényekhez igazítható, a párnázott felső fogantyú pedig kényelmes alternatív hordozási lehetőséget biztosít. A bőröndrögzítő pánt segítségével a táska egyszerűen rögzíthető a legtöbb gurulós bőröndhöz.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 46 x 7 x 34 cm
- Laptoprekesz mérete: 42,4 x 2,7 x 29,2 cm
- Tömeg: 0,5 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Advantage |
| Cikkszám | 3204204 |
| Terméktípus | Laptop táska |
| Méret | 17 col |
| Laptop kompatibilitás | Legfeljebb 17,3 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 46 x 7 x 34 cm |
| Laptoprekesz mérete | 42,4 x 2,7 x 29,2 cm |
| Tömeg | 0,5 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Tablet rekesz | 10,1 col |
| Utazási funkció | Bőröndrögzítő pánt |