Leírás
A Case Logic hordozható merevlemez tok a legtöbb népszerű 2,5 colos külső merevlemezzel kompatibilis. A tartós, bordázott EVA külső borítás segít megóvni az értékes adatokat, miközben a kompakt kialakításnak köszönhetően a tok könnyedén elfér szinte bármilyen táskában. A belső rugalmas pánt stabilan a helyén tartja a merevlemezt szállítás közben, a vékony hálós zsebben pedig kényelmesen tárolható az USB kábel.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 13,5 x 3 x 8,9 cm
- Belső méretek: 9 x 1,5 x 13,5 cm
- Tömeg: 0,08 kg
- Anyag: formázott EVA habanyag
- Modellszám: 3201314
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Cikkszám | 3201253 |
| Modellszám | 3201314 |
| Terméktípus | Hordozható merevlemez tok |
| Kompatibilitás | 2,5 colos külső merevlemezekhez |
| Szín | Fekete |
| Méret | 13,5 x 3 x 8,9 cm |
| Belső méret | 9 x 1,5 x 13,5 cm |
| Tömeg | 0,08 kg |
| Anyag | Formázott EVA habanyag |
| Belső rögzítés | Rugalmas pánt |
| Kiegészítő tárolás | Hálós zseb USB-kábelhez |