Leírás
A vékony kialakítású tablet tok önmagában is megbízható védelmet nyújt a készülék számára, de könnyedén elfér a kedvenc táskádban is. A tartós poliészter anyag jól bírja a mindennapi használat változó igénybevételét, míg a 3/4-es cipzár szélesre nyitható a kényelmes és gyors hozzáférés érdekében.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 26 x 3 x 20 cm
- Belső méretek: 24,3 x 1,3 x 19 cm
- Tömeg: 0,1 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Ibira |
| Cikkszám | 3204388 |
| Terméktípus | Tablet tok |
| Méret | 10 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 26 x 3 x 20 cm |
| Belső méret | 24,3 x 1,3 x 19 cm |
| Tömeg | 0,1 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Záródás | 3/4-es cipzár |