Leírás
A vékony kialakítású laptop tok önmagában is megbízható védelmet nyújt a készülék számára, de könnyedén elfér a kedvenc táskádban is. A tartós poliészter anyag jól bírja a mindennapi használat változó igénybevételét, míg a 3/4-es cipzár szélesre nyitható a kényelmes és gyors hozzáférés érdekében.
Műszaki adatok
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 37 x 3 x 27 cm
- Laptoprekesz mérete: 34,9 x 2 x 24,9 cm
- Tömeg: 0,19 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Ibira |
| Cikkszám | 3204394 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 14 col |
| Szín | Kék |
| Külső méret | 37 x 3 x 27 cm |
| Laptoprekesz mérete | 34,9 x 2 x 24,9 cm |
| Tömeg | 0,19 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Záródás | 3/4-es cipzár |