Leírás
A vékony kialakítású laptop tok önmagában is megbízható védelmet nyújt a készülék számára, de könnyedén elfér a kedvenc táskádban is. A tartós poliészter anyag jól bírja a mindennapi használat változó igénybevételét, míg a 3/4-es cipzár szélesre nyitható a kényelmes és gyors hozzáférés érdekében.
Műszaki adatok
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 41 x 3 x 29 cm
- Laptoprekesz mérete: 38,5 x 2,4 x 26,5 cm
- Tömeg: 0,21 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Ibira |
| Cikkszám | 3204396 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 15,6 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 41 x 3 x 29 cm |
| Laptoprekesz mérete | 38,5 x 2,4 x 26,5 cm |
| Tömeg | 0,21 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Záródás | 3/4-es cipzár |