Leírás
A Case Logic Invigo laptop tok ideális választás a környezettudatos, modern szakemberek számára, akik egyszerre keresnek megbízható védelmet és átgondolt funkcionalitást. A 10 mm vastag párnázott belső rész hatékonyan óvja a 13 colos laptopot, míg a háromnegyedes cipzárnyílás lehetővé teszi, hogy a készüléket felülről vagy oldalról is könnyedén elérd. Az elülső cipzáras zseb praktikus helyet kínál töltőkábelek és kisebb kiegészítők tárolására.
A tok 100%-ban újrahasznosított külső anyagból, belső bélésből, hálós részekből és csomagolásból készült, miközben a részletek egy része is újrahasznosított alapanyagokat tartalmaz. A külső anyag 600D poliészterből, a bélés 150D poliészterből, a heveder PP szalagból, a YKK cipzárszalag pedig 86%-ban újrahasznosított anyagból készült. A vízlepergető bevonat PFC-mentes, így környezetbarátabb megoldást kínál. A tartós fém logó, a minőségi YKK cipzárak és a 25 év garancia hosszú távú megbízhatóságot biztosítanak.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 34,5 x 4,5 x 24,5 cm
- Laptoprekesz mérete: 30,7 x 21,5 x 1,8 cm
- Tömeg: 0,15 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Invigo Eco |
| Cikkszám | 3205099 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 13 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 34,5 x 4,5 x 24,5 cm |
| Laptoprekesz mérete | 30,7 x 21,5 x 1,8 cm |
| Tömeg | 0,15 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Párnázás | 10 mm |
| Vízlepergető bevonat | PFC-mentes |
| Garancia | 25 év |