Leírás
A kompakt elektronikai rendszerező tok biztonságos zsebeivel és rugalmas hurkaival segít rendezetten tárolni a kábeleket, adaptereket, fülhallgatókat és kisebb kiegészítőket. Kis méretének köszönhetően könnyedén elfér hátizsákban vagy kézitáskában, de akár a repülőgép ülészsebében is praktikus helyet talál, hogy útleveled, tollad vagy fontos elektronikai tartozékaid mindig gyorsan elérhetők legyenek. A tartós anyaghasználat és a párnázott kialakítás megbízható védelmet nyújt a benne tárolt holmiknak.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 14 x 5,1 x 24,9 cm
- Belső méretek (Ho x Szé x Ma): 9,9 x 5,1 x 20,1 cm
- Tömeg: 0,08 kg
- Anyag: 840D poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Lectro |
| Cikkszám | 3204520 |
| Terméktípus | Rendszerező tok |
| Méret | Kicsi |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 14 x 5,1 x 24,9 cm |
| Belső méret | 9,9 x 5,1 x 20,1 cm |
| Tömeg | 0,08 kg |
| Anyag | 840D poliészter |
| Felhasználás | Kábelek, adapterek és kisebb elektronikai kiegészítők tárolása |