Leírás
A Case Logic Lectro közepes méretű elektronikai rendszerező tok több zsebbel és rugalmas hurkokkal segít rendezetten tárolni a kisebb elektronikai kiegészítőket. A külső nyitott zseb praktikus helyet kínál töltőkábel vagy mobiltelefon számára, míg a tartós anyaghasználat és a párnázott kialakítás megbízható védelmet nyújt a benne tárolt tartozékoknak.
Műszaki adatok
- Külső méretek (Ho x Mé x Ma): 14,5 x 7,0 x 25,0 cm
- Belső méretek (Ho x Mé x Ma): 14,0 x 4,0 x 20,0 cm
- Tömeg: 0,14 kg
- Anyag: 840D poliészter
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Lectro |
| Cikkszám | 3204521 |
| Terméktípus | Rendszerező tok |
| Méret | Közepes |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 14,5 x 7 x 25 cm |
| Belső méret | 14 x 4 x 20 cm |
| Tömeg | 0,14 kg |
| Anyag | 840D poliészter |
| Felhasználás | Kábelek, adapterek, mobiltelefon és kisebb elektronikai kiegészítők tárolása |