Leírás
A nagy méretű elektronikai utazó rendszerező tok ideális választás a különféle elektronikai kiegészítők védelmére és átlátható tárolására, a nagyméretű fejhallgatóktól egészen a kisebb kábelekig. A dedikált tárolórekeszek külön helyet biztosítanak a fejhallgatónak, kábeleknek és adaptereknek, míg a külső nyitott zseb praktikus megoldást kínál töltőkábel vagy mobiltelefon számára. Utazás közben az ülészsebben is könnyen elhelyezhető, így az útlevél, toll vagy fontos elektronikai tartozékok mindig gyorsan elérhetők maradnak. A tartós anyaghasználat és a párnázott kialakítás megbízható védelmet nyújt a benne tárolt holmiknak.
Műszaki adatok
- Külső méretek (Ho x Mé x Ma): 18,5 x 9,0 x 28,0 cm
- Belső méretek (Ho x Mé x Ma): 17,0 x 8,0 x 26,0 cm
- Tömeg: 0,20 kg
- Anyag: 840D poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Lectro |
| Cikkszám | 3204522 |
| Terméktípus | Rendszerező tok |
| Méret | Nagy |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 18,5 x 9 x 28 cm |
| Belső méret | 17 x 8 x 26 cm |
| Tömeg | 0,20 kg |
| Anyag | 840D poliészter |
| Felhasználás | Fejhallgató, kábelek, adapterek és elektronikai kiegészítők tárolása |