Leírás
A Case Logic Notion 14 colos laptop hátizsák ideális választás, ha a mindennapokban fontos számodra a védelem, a kényelmes hordozhatóság és az átgondolt rendszerezés. A kiemelt, EVA Impact Foam párnázással ellátott rekesz biztonságos helyet kínál egy 14 colos laptop számára, míg a strukturált nyitott zseb külön tárolást biztosít tablet, dokumentumok vagy iratok számára.
A fő rekesz beépített rendszerezőelemei praktikus tárolást kínálnak kisebb elektronikai eszközöknek, kábeleknek, kiegészítőknek, névjegykártyáknak és kulcsoknak. A puha jersey borítású fogantyú, a vastagon párnázott vállpántok és a steppelt Air Mesh hátlap kényelmes viseletet biztosítanak hosszabb használat során is. Az elülső cipzáras gyorselérésű zseb ideális a kisebb tárgyak számára, míg az oldalsó hálós zsebekben kulacs vagy egyéb fontos holmik tarthatók könnyen elérhető helyen.
A tartós 1680 denier poliészter, a modern twill részletek és a PU díszítések stílusos, professzionális megjelenést kölcsönöznek a hátizsáknak. A világos belső bélés jobb átláthatóságot biztosít, a bőröndrögzítő pánt pedig lehetővé teszi, hogy a hátizsákot könnyedén gurulós bőröndhöz csatlakoztasd.
Műszaki adatok
- Szín: fekete
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 30,0 x 20,0 x 43,0 cm
- Laptoprekesz mérete: 24,3 x 1,9 x 34,8 cm
- Tömeg: 0,61 kg
- Űrtartalom: 17 l
- Anyag: nylon
Vélemények
Paraméterek
| Méret | 14" |
| Márka | Case Logic |
| Modell | Notion |
| Cikkszám | 3204200 |
| Terméktípus | Laptop hátizsák |
| Méret | 14 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 30 x 20 x 43 cm |
| Laptoprekesz mérete | 24,3 x 1,9 x 34,8 cm |
| Tömeg | 0,61 kg |
| Űrtartalom | 17 l |
| Anyag | Nylon |
| Laptoprekesz párnázás | EVA Impact Foam |
| Utazási funkció | Bőröndrögzítő pánt |