Leírás
A prémium laptop táska külön, EVA Impact Foam párnázással ellátott rekeszt kínál egy 15,6 colos laptop számára, így extra védelmet biztosít a mindennapi használat során. A másodlagos rekesz további helyet nyújt a nagyobb tárgyaknak, valamint egy strukturált nyitott zsebet is tartalmaz tablet, dokumentumok vagy iratok számára. A párnázott rendszerezőpanel többféle tárolási lehetőséget kínál kisebb elektronikai eszközöknek, kábeleknek, kiegészítőknek, névjegykártyáknak és kulcsoknak.
A párnázott, könnyen megfogható fogantyúk úgy lettek kialakítva, hogy kényelmesen simuljanak a kézbe. Az állítható, levehető vállpánt szintén párnázott, így kényelmes alternatív hordozási lehetőséget biztosít. A hajtott PU cipzárhúzók utazás közben csendesebb használatot tesznek lehetővé. A tartós 1680 denier poliészter, a modern twill betétek és a PU részletek elegáns, professzionális megjelenést kölcsönöznek a táskának. A bőröndrögzítő pánttal könnyedén gurulós bőröndhöz csatlakoztatható, a világos belső bélés pedig jobb átláthatóságot és könnyebb hozzáférést biztosít a tartalomhoz.
Műszaki adatok
- Külső méretek (Ho x Mé x Ma): 42,0 x 8,0 x 29,0 cm
- Belső méretek (Ho x Mé x Ma): 38,5 x 3,1 x 26,5 cm
- Tömeg: 0,70 kg
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Notion |
| Cikkszám | 3204198 |
| Terméktípus | Laptop táska |
| Terméknév szerinti méret | 15,6 col |
| Termékoldali méret mező | 16 col |
| Szín | Fekete |
| Külső méret | 42 x 8 x 29 cm |
| Belső méret | 38,5 x 3,1 x 26,5 cm |
| Tömeg | 0,70 kg |
| Anyag | 1680 denier poliészter |
| Laptoprekesz párnázás | EVA Impact Foam |
| Hordozás | Állítható, levehető párnázott vállpánt |
| Utazási funkció | Bőröndrögzítő pánt |