Leírás
A karcsú kialakítású laptop tok ideális választás legfeljebb 14 colos laptopok számára. A 6 mm vastag, sűrű memóriahab hatékony párnázást és védelmet biztosít, míg a puha belső bélés segít megóvni a készüléket a karcolásoktól. Az aszimmetrikus cipzárnyílás gyors és kényelmes hozzáférést biztosít a laptophoz, így a tok praktikus megoldás a mindennapi használathoz. Vékony kialakításának köszönhetően önmagában is hordozható, de könnyedén elfér a kedvenc táskában vagy hátizsákban is.
Műszaki adatok
- Szín: sötétkék
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 37,5 x 3,0 x 27,0 cm
- Laptoprekesz mérete: 34,8 x 2,5 x 24,3 cm
- Tömeg: 0,27 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Reflect |
| Cikkszám | 3203961 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 14 col |
| Laptop kompatibilitás | Legfeljebb 14 col |
| Szín | Kék / sötétkék |
| Külső méret | 37,5 x 3,0 x 27,0 cm |
| Laptoprekesz mérete | 34,8 x 2,5 x 24,3 cm |
| Tömeg | 0,27 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Párnázás | 6 mm memóriahab |
| Záródás | Aszimmetrikus cipzár |