Leírás
A HAPPY PLUGS Joy vezeték nélküli fülhallgató érintésvezérléssel teszi egyszerűvé a mindennapi használatot. Egyetlen érintéssel vezérelheted a lejátszást, a hívásokat, a hangerőt, valamint elérheted a hangasszisztenst, például a Siri vagy a Google Assistant funkciót. A stílusos megjelenést az ikonikus színek és a fényes felület teszik teljessé, így a Joy nemcsak praktikus, hanem divatos kiegészítő is. A csomagolás környezetbarátabb kialakítást kapott, 68%-kal kevesebb műanyag felhasználásával, 48%-kal kisebb tömeggel, és 100%-ban újrahasznosítható formában.
Műszaki adatok
- Bluetooth verzió: 5.2
- Lejátszási idő fülhallgatónként: 4,8 óra
- Teljes üzemidő: 12 óra
- Készenléti idő: 70 óra
- Fülhallgató akkumulátor: 35 mAh
- Töltőtok akkumulátor: 300 mAh
- Teljes töltési idő: 1,5 óra
- Hangszóró mérete: 14,2 mm
- Támogatott kodek: SBC
- Érzékenység: 126 ± 3 dB
- Frekvenciaátvitel: 20 Hz – 20 kHz
- Impedancia: 32 Ω ± 15%
- Töltőtok mérete: 45 x 45 x 22 mm
- Fülhallgató tömege: 3,2 g
- Töltőtok tömege: 24 g
A doboz tartalma
- 2 db HAPPY PLUGS Joy fülhallgató
- Töltő- és tároló tok
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Happy Plugs |
| Modell | Joy |
| Cikkszám | 232561 |
| Terméktípus | Vezeték nélküli fülhallgató |
| Szín | Fekete |
| Bluetooth verzió | 5.2 |
| Lejátszási idő fülhallgatónként | 4,8 óra |
| Teljes üzemidő | 12 óra |
| Készenléti idő | 70 óra |
| Fülhallgató akkumulátor | 35 mAh |
| Töltőtok akkumulátor | 300 mAh |
| Teljes töltési idő | 1,5 óra |
| Hangszóró mérete | 14,2 mm |
| Támogatott kodek | SBC |
| Frekvenciaátvitel | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ω ± 15% |
| Töltőtok mérete | 45 x 45 x 22 mm |
| Fülhallgató tömege | 3,2 g |
| Töltőtok tömege | 24 g |