Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Paraméterek
| Tölthető elem típusa | 9V |
| Márka | Paleblue |
| Cikkszám | PB-9V-C |
| Terméktípus | Tölthető akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | 9V |
| Kiszerelés | 2 db |
| Kémia | Lítium-ion |
| Kapacitás | 500 mAh |
| Feszültség | 9 V |
| Teljesítmény | 4,5 Wh |
| Töltési idő | Kevesebb mint 3 óra |
| Töltési ciklusok száma | 1000+ ciklus |
| Töltőkábel | USB-A – USB-C |