Leírás
A karcsú kialakítású laptop tok ideális választás legfeljebb 13,3 colos laptopok számára. A 6 mm vastag, sűrű memóriahab hatékony párnázást és védelmet biztosít, míg a puha belső bélés segít megóvni a készüléket a karcolásoktól. Az aszimmetrikus cipzárnyílás gyors és kényelmes hozzáférést biztosít a laptophoz, így a tok praktikus megoldás a mindennapi használathoz. Vékony kialakításának köszönhetően önmagában is hordozható, de könnyedén elfér a kedvenc táskában vagy hátizsákban is.
Műszaki adatok
- Szín: sárga
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 35,5 x 3,0 x 26,0 cm
- Laptoprekesz mérete: 33,0 x 2,2 x 22,9 cm
- Tömeg: 0,23 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Reflect |
| Cikkszám | 3204689 |
| Terméktípus | Laptop tok |
| Méret | 13 col |
| Laptop kompatibilitás | Legfeljebb 13,3 col |
| Szín a terméknévben | Bézs |
| Szín a műszaki adatokban | Sárga |
| Külső méret | 35,5 x 3,0 x 26,0 cm |
| Laptoprekesz mérete | 33,0 x 2,2 x 22,9 cm |
| Tömeg | 0,23 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Párnázás | 6 mm memóriahab |
| Záródás | Aszimmetrikus cipzár |