Leírás
A 13 colos MacBook® tok pontos illeszkedést biztosít a készülék számára, miközben a 6 mm vastag, sűrű memóriahab hatékony párnázást és védelmet nyújt. A puha belső bélés segít megóvni a MacBookot a karcolásoktól, az aszimmetrikus cipzárnyílás pedig gyors és kényelmes hozzáférést biztosít a mindennapi használat során.
A karcsú kialakításnak köszönhetően a tok önmagában is hordozható, de könnyedén elfér a kedvenc táskában vagy hátizsákban is, így ideális választás munkába, iskolába vagy utazáshoz.
Műszaki adatok
- Méretek (Ho x Szé x Ma): 33,0 x 3,0 x 23,5 cm
- Laptoprekesz mérete: 30,4 x 1,5 x 21,2 cm
- Tömeg: 0,213 kg
- Anyag: poliészter
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Reflect |
| Cikkszám | 3204449 |
| Terméktípus | MacBook tok |
| Méret | 13 col |
| Kompatibilitás | MacBook Pro 13 |
| Szín | Bézs |
| Külső méret | 33,0 x 3,0 x 23,5 cm |
| Laptoprekesz mérete | 30,4 x 1,5 x 21,2 cm |
| Tömeg | 0,213 kg |
| Anyag | Poliészter |
| Párnázás | 6 mm memóriahab |
| Záródás | Aszimmetrikus cipzár |