Leírás
A univerzális, könyvszerűen nyíló fóliótok a legtöbb 7 colos tablet készülékhez illeszkedik, legfeljebb 19,6 x 11,7 x 1,0 cm méretig. A táblagépet a rugalmas szilikon hurkok és a stabil műanyag rögzítőelemek tartják biztonságosan a helyén. A finoman állítható betekintési szögek lehetővé teszik, hogy a készüléket mindig az adott használati helyzethez igazítsd, miközben a csatlakozókhoz és a kezelőszervekhez akadálytalanul hozzáférhetsz. A biztonságos rugalmas záródás tovább növeli a tok praktikusságát.
Műszaki adatok
- Külső méretek (Ho x Mé x Ma): 13,0 x 1,7 x 20,5 cm
- Belső méretek (Ho x Mé x Ma): 19,6 x 1,0 x 11,7 cm
- Csomagolási méretek (Ho x Mé x Ma): 13,5 x 2,0 x 23,5 cm
- Tömeg: 0,11 kg
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Surefit Folio |
| Cikkszám | 3203701 |
| Terméktípus | Tablet tok |
| Méret | 7 col |
| Kompatibilitás | Legfeljebb 19,6 x 11,7 x 1,0 cm méretű tabletekhez |
| Szín | Kék |
| Külső méret | 13,0 x 1,7 x 20,5 cm |
| Belső méret | 19,6 x 1,0 x 11,7 cm |
| Csomagolási méret | 13,5 x 2,0 x 23,5 cm |
| Tömeg | 0,11 kg |
| Rögzítés | Rugalmas szilikon hurkok és műanyag rögzítőelemek |
| Záródás | Rugalmas záródás |