Leírás
A univerzális, könyvszerűen nyíló fóliótok a legtöbb 8 colos tablet készülékhez illeszkedik. A táblagépet a rugalmas szilikon hurkok és a stabil műanyag rögzítőelemek tartják biztonságosan a helyén. A finoman állítható betekintési szögeknek köszönhetően kényelmesen használható különböző helyzetekben is, miközben a csatlakozókhoz és a kezelőszervekhez akadálytalan hozzáférést biztosít. A biztonságos rugalmas záródás tovább növeli a tok praktikusságát.
Műszaki adatok
- Maximális támogatott képernyőméret: 8 col
- Asztali állvány funkció: igen
- Magasság (max.): 22,5 cm
- Mélység (max.): 1,7 cm
- Szélesség (max.): 14,5 cm
- Tömeg: 0,14 kg
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Case Logic |
| Modell | Surefit Folio |
| Cikkszám | 3203707 |
| Terméktípus | Tablet tok |
| Méret | 8 col |
| Maximális támogatott képernyőméret | 8 col |
| Szín | Szürke |
| Magasság max. | 22,5 cm |
| Mélység max. | 1,7 cm |
| Szélesség max. | 14,5 cm |
| Tömeg | 0,14 kg |
| Asztali állvány funkció | Igen |
| Záródás | Rugalmas záródás |