Leírás
A HAPPY PLUGS Joy Lite vezeték nélküli fülhallgató ENC környezeti zajszűréssel segít abban, hogy a hangod tisztán hallható maradjon telefonhívások közben, még zajosabb környezetben is. Az érintésvezérlés lehetővé teszi a zenelejátszás és a hívások egyszerű kezelését, míg az izzadságálló kialakítás gondoskodik arról, hogy a fülhallgató aktív használat közben is megbízható társ maradjon.
Műszaki adatok
- Bluetooth verzió: 5.3
- Lejátszási idő fülhallgatónként: 6,5 óra
- Teljes üzemidő: 29 óra
- Készenléti idő: 70 óra
- Fülhallgató akkumulátor: 35 mAh
- Töltőtok akkumulátor: 380 mAh
- Teljes töltési idő: 1,5 óra
- Hangszóró mérete: 14,2 mm
- Támogatott kodek: SBC
- Érzékenység: 126 ± 3 dB
- Frekvenciaátvitel: 20 Hz – 20 kHz
- Impedancia: 32 Ω ± 15%
- Töltőtok mérete: 22 x 56 x 54 mm
- Fülhallgató tömege: 3,4 g
- Töltőtok tömege: 35,8 g
A doboz tartalma
- 2 db HAPPY PLUGS Joy Lite fülhallgató
- Töltő- és tároló tok
- USB-C kábel
Vélemények
Paraméterek
| Márka | Happy Plugs |
| Modell | Joy Lite |
| Cikkszám | 232609 |
| Terméktípus | Vezeték nélküli fülhallgató |
| Szín | Fehér |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Lejátszási idő fülhallgatónként | 6,5 óra |
| Teljes üzemidő | 29 óra |
| Készenléti idő | 70 óra |
| Fülhallgató akkumulátor | 35 mAh |
| Töltőtok akkumulátor | 380 mAh |
| Teljes töltési idő | 1,5 óra |
| Hangszóró mérete | 14,2 mm |
| Támogatott kodek | SBC |
| Érzékenység | 126 ± 3 dB |
| Frekvenciaátvitel | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ω ± 15% |
| Töltőtok mérete | 22 x 56 x 54 mm |
| Fülhallgató tömege | 3,4 g |
| Töltőtok tömege | 35,8 g |
| Zajszűrés | ENC környezeti zajszűrés |
| Töltés | USB-C |